week 40|01 t/m 07 okt 2018|Veld
06 okt 09:50 uur
TOGB E1 – ETC E1
Wedstrijdnr: 5801
Poule: E-Jeugd najaar Poule ZW-RD GE-01 V
Accomm: TOGB/Sportpark het Hoge Land(V)
Veld: veld 1
06 okt 11:40 uur
TOGB E3 – ETC E2
Wedstrijdnr: 5796
Poule: E-Jeugd najaar Poule ZW-RD GE-03 V
Accomm: TOGB/Sportpark het Hoge Land(V)
Veld: veld 1
06 okt 12:00 uur
D.W.S. F1 – ETC F1
Wedstrijdnr: 5770
Poule: F-Jeugd najaar Poule ZW-RD GF-01 V
Accomm: DWS/Sportpark Prinses Beatrix
Veld: Veld 1
06 okt 12:05 uur
De Treffers D1# – ETC D1
Wedstrijdnr: 5808
Poule: D-Jeugd najaar Poule ZW-RD GD-01 V
Accomm: De Treffers (V)
Veld: veld 1
06 okt 12:30 uur
Atomium’61 DC1# – ETC DC1#
Wedstrijdnr: 5817
Poule: Dames C-Jeugd najaar Poule ZW-ZH DC-02 V
Accomm: Atomium ’61 (V)
Veld: Veld 1
07 okt 13:15 uur
Gemini (Z) HC1# – ETC HC1
Wedstrijdnr: 8793
Poule: Heren C-Jeugd najaar Poule ZW-ZH HC-02 V
Accomm: Gemini/Sportpark Oosterpoort (V)
Veld: veld 2
07 okt 13:45 uur
Ventura/Twist HA1# – ETC HA1#
Wedstrijdnr: 5783
Poule: Heren A-Jeugd Poule ZW-ZH HA-01 V
Accomm: Twist (V)
Veld: veld 1
week 41|08 t/m 14 okt 2018|Veld
10 okt 20:00 uur
HVOS HS1 – ETC HS1
Wedstrijdnr: 5775
Poule: Heren Senioren Poule ZW-ZH HS-01 V
Accomm: HVOS/Sportpark De Brug(V)
Veld: veld 2 kunstgras
14 okt 09:30 uur
ETC F1 – Ventura F1
Wedstrijdnr: 6076
Poule: F-Jeugd najaar Poule ZW-RD GF-01 V
Accomm: ETC (V)
Veld: veld 1
14 okt 10:15 uur
ETC E1 – D.W.S. E1#
Wedstrijdnr: 6109
Poule: E-Jeugd najaar Poule ZW-RD GE-01 V
Accomm: ETC (V)
Veld: veld 1
14 okt 11:10 uur
ETC E2 – Atomium’61 E2#
Wedstrijdnr: 6108
Poule: E-Jeugd najaar Poule ZW-RD GE-03 V
Accomm: ETC (V)
Veld: veld 1
14 okt 12:05 uur
ETC DC1# – Helius DC1
Wedstrijdnr: 6127
Poule: Dames C-Jeugd najaar Poule ZW-ZH DC-02 V
Accomm: ETC (V)
Veld: veld 1
14 okt 13:00 uur
ETC HS1 – D.W.S. HS2
Wedstrijdnr: 6081
Poule: Heren Senioren Poule ZW-ZH HS-01 V
Accomm: ETC (V)
Veld: veld 1
14 okt 14:10 uur
ETC D1 – Helius D1
Wedstrijdnr: 6119
Poule: D-Jeugd najaar Poule ZW-RD GD-01 V
Accomm: ETC (V)
Veld: veld 1
14 okt 15:00 uur
ETC HC1 – Ventura HC1#
Wedstrijdnr: 6136
Poule: Heren C-Jeugd najaar Poule ZW-ZH HC-02 V
Accomm: ETC (V)
Veld: veld 1
14 okt 16:00 uur
ETC HA1# – Helius HA1
Wedstrijdnr: 6091
Poule: Heren A-Jeugd Poule ZW-ZH HA-01 V
Accomm: ETC (V)
Veld: veld 1
week 43|22 t/m 28 okt 2018|Zaal
27 okt 09:00 uur
HVOS E2# – ETC E2
Wedstrijdnr: 470
Poule: E-Jeugd Poule ZW-RD GE-03 Z
Accomm: Olympia
Veld: zaal 1
27 okt 09:55 uur
HVOS F1# – ETC F1
Wedstrijdnr: 4074
Poule: F-Jeugd Poule ZW-RD GF-01 Z
Accomm: Olympia
Veld: zaal 1
27 okt 12:30 uur
D.W.S. E1# – ETC E1
Wedstrijdnr: 1192
Poule: E-Jeugd Poule ZW-RD GE-01 Z
Accomm: Groenoordhal
Veld: zaal 1
27 okt 14:10 uur
HVOS DC1# – ETC DC1#
Wedstrijdnr: 702
Poule: Dames C-Jeugd Poule ZW-ZH DC-03 Z
Accomm: Olympia
Veld: zaal 1
27 okt 14:20 uur
D.W.S. D1 – ETC D1
Wedstrijdnr: 4373
Poule: D-Jeugd Poule ZW-RD GD-01 Z
Accomm: Groenoordhal
Veld: zaal 1
27 okt 20:45 uur
Hellas HS5 – ETC HS1
Wedstrijdnr: 5627
Poule: Heren Senioren 2e Klasse ZW-RD HS-2B Z
Accomm: Hellashal
Veld: zaal 1
Scheidsrechter: Nina Schouten
28 okt 13:30 uur
DIOS HA1# – ETC HA1#
Wedstrijdnr: 194
Poule: Heren A-Jeugd Poule ZW-ZH HA-01 Z
Accomm: Ballonhal
Veld: zaal 1
28 okt 16:30 uur
Gemini (Z) HC1# – ETC HC1
Wedstrijdnr: 9022
Poule: Heren C-Jeugd Poule ZW-ZH HC-02 Z
Accomm: Oosterpoort
Veld: zaal 1

One team

Trots is de grootste prijs

die  je kunt winnen.

Wedstrijdprogramma

Teams

Jeugdbestuur

Trainingstijden

Bestuur

Activiteiten